Yetkili Distribütör : BGD Petrokimya

Dizel Enjektör Temizlik Servisi

Günümüzün güçlü ve modern dizel motorları, yakıt enjektörleri, emme subapları, portları ve yanma odalarında oluşan kurumlaşmaya karşı, son derece hassastırlar.

Problemlerin ana kaynağı olan, kurumlar aynı Lego mantığı ile birikirler. Bir parça diğerine o da bir diğerine eklenir. Bu sürece kurum kümeleşmesi denir.

Piston kafalarında biriken kurumlar, silindir kapağı ile temas etiklerinde, vuruntuyu andıran seslere ve yüklü maliyetli motor arızalarına neden olurlar.

Kurum kümeleşmesi, dizel yakıt enjektörleri için de oldukça kötü bir olaydır, çünkü motorun hassas bu kısmında yani yakıt enjektörlerinde oluşan ve biriken kurum yapıları başlıca birçok soruna neden olur ve tetikler.

Bu noktalarda biriken, küçük miktarlardaki kurumlar dahi, egzost emisyonlarında artışa, güç kaybına, sürüş problemlerine, motor seslerine ve yakıt tüketiminde artışlara neden olurlar. Özelikleri :

BG Diesel enjeksiyon sistemi temizlik servisi, dizel yakıt enjektörlerini hızlı ve güvenli bir şekilde, ön ıslatma yöntemiyle karbondan arındırması amacıyla, özel olarak geliştirilmiş oldukça etkili bir temizlik servisidir.

Yaraları :

Egzost emisyonlarında azalma Daha rahat ve gürültüsüz çalışma Çekiş gücünün iyileşmesi Yakıt ekonomisinde iyileşme Kolay çalışma ve düzenli rölanti

SERVİSLER