Yetkili Distribütör : BGD Petrokimya

Dizel Hava Emiş ve EGR Temizlik Servisi

Yeni nesil dizel motorlar, özellikle turbo şarjlı olanları, oldukça yüksek çalışma ısılarına sahiptirler. Bu yüksek ısı ve stres, motorlar için oldukça zorlu çalışma şartları ortaya çıkarır.

Ortaya çıkan bu zorlu çalışma şartları, motorun hassas noktalarında karbon tortularının, oluşması ve birikmesi için mükemmel bir ortam yaratır.

Karbon tortuları, Hava Emiş, EGR, yakıt sistemi, yakıt enjektörleri ve piston yanma odalarında birikirler. Bu zorlu şartlar altında çalışan dizel motora destek olunmaz ve ilgi gösterilmez ise, bir süre sonra karbon tortuları, hava emiş sisteminden başlayarak, sekmanlara dek yayılmaya başlayacaktır.

Diesel hava emiş ve yakıt enjeksiyon sisteminde biriken bu tortular, geç çalışma, düzensiz rölanti, titreme, güç kaybı, aşırı egzost dumanı, geç tepkime, yakıt tüketiminde artış ve DPF problemlerine neden olurlar. Özellikleri :

BG Products, ISC Dizel Hava Emiş Sistemi Temizlik Servisi ile, dizel motorların en önemli ve yüksek masraflı sorunlarından olan bu konuya, daha hesaplı, hızlı ve güvenli bir çözümü hizmetinize sunmaktadır.

Yaraları :

Egzost emisyonlarında azalma - Çekiş güçte iyileşme - Yakıt ekonomisinde iyileşme - Kolay çalışma ve düzenli rölanti

SERVİSLER